Наша компанія почала свою діяльність у сфері охоронних систем у 2000 році з поставок обладнання і послуг з їх встановлення. По мірі свого розвитку ми пройшли шлях від роздрібної точки продажу, інсталятора, та оптового постачальника обладнання для інших організацій, до охоронної компанії. Посля накопиченого досвіду та масштабування компанії у 2018-му році , ми здатні вирішувати весь комплекс задач у сфері охорони і безпеки з найвищою якістю надаваємих послуг. 
   На сьогодні у нас одна з найкращих матеріально технічних баз, сучасний автопарк, широкий штат персоналу, власний пульт моніторингу, групи швидкого реагування, монтажні та сервісні бригади.

   Ми готові реалізувати ваш проект з безпеки під ключ, від професійних консультацій з підбору обладнання, проектування системи, продажу по самій вигідній вартості, до оперативного реагування на сигнал тривоги  нарядами охорони та гарантійної підтримки і післягарантійного обслуговування. 

   Переваги работи з нами:

  • Великий асортимент та наявність власного магазину і складу з обладнанням
  • Можливість замовлення всього комплексу товарів і послуг безпеки в одному місці
  • Офіційні дилери всіх відомих торгових марок охоронного і пожежного обладнання
  • Широкий штат з великою кількістю спеціалістів для виконання задач любого характеру, від проектування, продажу, монтажу, до сервісного обслуговування і підтримки
  • Власна служба охорони Bezpeka Security Service з пультом моніторингу і групами реагування

Підписуйтесь на наш інстаграм @bezpeka.kr