Ми проектуемо, встановлюємо та обслуговуємо системи безпеки любої складності.

Наша компанія має ліцензію на охоронну діяльність та ліцензію на роботи протипожежного призначення.

Пультова охорона
Охоронна компанія Безпека (Bezpeka Security Service) надає послуги охорони об'єктів у м. Кропивницький. Охорона квартир, будинків, бізнесу
Встановлення систем відеоспостереження
Компанія Bezpeka виконує проектування, продаж, встановлення і обслуговування систем відеоспостереження. Монтаж відеокамер на приватні будинки, офіси, промислові і сільськогосподарські угіддня, фермерські господарства у м.Кропивницький і Кіровоградській області.
Установка систем охоронної сигналізації
Виконуємо монтаж і пуско-налагоджувальні роботи охоронної сигналізації приватних приміщень (квартир,будинків) та бізнес об'єктів (офісів, складів, магазинів), систем периметрової охорони з підключенням на пульт спостереження.
Монтаж пожежної сигналізації і пожежогасіння
Проектування і монтаж пожежної сигналізації та систем автоматичного пожежогасіння для комерційних, промислових, бюджетних об'єктів, з виведенням на пульт пожежного спостерігання (моніторингу)
Монтаж систем контролю доступу і домофонів
Виконуємо монтаж і обслуговування систем контролю і управління доступом, домофонних систем, з інтеграцією ПЗ обліку робочого часу. Електромагнітні і електромеханічні замки, турнікети, біометричні зчитувачі та кодові клавіатури.
Побудова локальних мереж
Виконуємо монтажні роботи по побудові локальних мереж. Прокладання кабельних ліній зв'язку, силових ліній живлення, оптичних і бездротових ліній передачі даних, организація серверного обладнання.
Встановлення аудіосистем
Монтаж аудіосистем мовленнєвого оповіщення людей про пожежу, систем озвучування приміщень для комерційного використання (програвання музики, рекламних роликів, інформаційних повідомлень)
Монтаж протикражних систем
Встановлення протикражних систем радіочастотної и акустомагнітної технології, для магазинів та супермаркетів
Швидкий виклик спеціаліста для огляду вашого об'єкту

Зателефонувавши 050-081-01-55 ви можете замовити виїзд спеціаліста по місту Кропивницький (Кіровограду) для огляду і складання плану системи відеонагляду, сигналізації, контролю доступу вашого будинку, магазину, офісу. Можливий виїзд по Кіровоградскій та сусідніх областях, маємо на обслуговуванні об'єкти у різних регіонах України.

Працюємо з різними формами оплати